| DAB - DAB+ | |
|
Connector |
FAKRA male BROWN |
| Verlengkabel | Verlengkabel maakt geen deel uit van de verpakking |
| Stroomverbruik | 60 mA max |
| Voedingsspanning | 12V Phantom |
| Frequentie | III Band = 174 ÷ 240 MHz |
| VSWR | III Band < 2:1 |
| Versterking | III Band = 10 dBi |
| Montage | Binnenkant van bumper en plastic of glasvezel onderdelen Bevestiging antenne: lijm Versterker: schroef |
| Temperatuur | -40° C tot +95° C |
| Gewicht | 100 g |
Binnenfolieantenne, zelfklevend, actief voor ontvangst van DAB/DAB+ signaal
Folieantenne met hoogvermogen versterker voor ontvangst van DAB-frequenties. Kan op plastic of glasvezel oppervlakken worden geïnstalleerd. Geschikt voor installatie in campers, caravans en bedrijfsvoertuigen.
Technische gegevens:
- bedoeld voor ontvangst DAB / DAB+
- frequentiebereik: 174 - 240MHZ (III.band)
- versterking: III band 10 ± 2 dB
- voedingsspanning: 12V DC fantoom en extern
- stroomverbruik: 60mA max.
- connector op versterker: FAKRA (bruine kleur)
- geleverd zonder antennekabel
- connector: FAKRA male (bruine kleur)
- afmetingen plakantenne: 15 x 8cm
Installatie:
Antenne: zelfklevend op plastic of laminaat oppervlakken
Versterker: bevestigen met bevestigingsclip en schroef
Gebruik:
universeel binnen in de auto
Campers, caravans, bedrijfs- of vrachtwagens



















