H4 OSRAM Night Breaker Laser +220% 64193NB220-2HB 2 stuks BOX
Gehomologeerd voor gebruik in het wegverkeer!
Dankzij innovatieve lasertechnologie bieden ze een preciezere kijk voor het voertuig. Ze zijn tot 220% helderder dan standaard halogeenlampen. Deze biedt bovendien zichtbaarheid van de lichtbundel tot 150 meter verder. Bovendien is hun licht 20% witter zonder tegenliggers te verblinden. Integendeel, voor bestuurders met deze lampen vermoeit het rijden de ogen minder en dragen ze bij aan een betere, veiligere rit dankzij uitstekende zichtbaarheid van de berm en daarmee mogelijke voetgangers en fietsers. Voor minimalisatie van de overgangsweerstand kunnen ze pronken met vergulde contacten.
Eigenschappen:
+220% meer licht
+150m langere lichtbundel
+20% witter licht
| Fabrikant: | Osram |
| EAN: | 4062172399555 |
| Vermogen: | 60/55 W |
| Spanning: | 12 V |
| Voet: | H4 (P43t) |
| Kleurtemperatuur: | 3900 K |
| Levensduur (Tc): | 160 / 400 uur |
| Lengte: | 82 mm |
| Diameter: | 12 mm |
| Homologatie: | ja (ECE) |
| Merk: | Osram |
Prijs is voor 2 stuks. (BOX)











