H7 OSRAM Night Breaker Laser +220% 1 stuk 64210NB220
Gehomologeerd voor gebruik in het wegverkeer!
Dankzij innovatieve lasertechnologie bieden ze een preciezere kijk voor het voertuig. Ze zijn tot 220% helderder dan standaard halogeenlampen. Deze biedt u bovendien zichtbaarheid van de lichtbundel tot 150 meter verder. Bovendien is hun licht 20% witter en verblindt het tegenliggers niet. Integendeel, voor bestuurders met deze lampen is rijden minder vermoeiend voor de ogen en dragen ze bij aan een betere, veiligere rit, ook dankzij uitstekende zichtbaarheid van de berm en daarmee mogelijke voetgangers en fietsers. Voor minimalisatie van de overgangsweerstand kunnen ze zich beroemen op vergulde contacten.
Kenmerken:
+220% meer licht
+150m langere lichtbundel
+20% witter licht
| Fabrikant: | Osram |
| EAN: | 4062172399340 |
| Vermogen: | 55 W |
| Spanning: | 12 V |
| Voet: | H7 (PX26d) |
| Kleurtemperatuur: | 3550 K |
| Levensduur (Tc): | 250 uur |
| Lengte: | 59 mm |
| Diameter: | 12 mm |
| Homologatie: | ja (ECE) |
| Merk: | Osram |
Prijs is voor 1 stuk.

















