H7 OSRAM Night Breaker Laser +220% 2 stuks 64210NB220-2HB BOX
Gehomologeerd voor gebruik in het wegverkeer!
Dankzij innovatieve lasertechnologie bieden ze een preciezere kijk voor het voertuig. Ze zijn tot 220% helderder dan standaard halogeenlampen. Deze biedt u bovendien zichtbaarheid van de lichtbundel tot 150 meter verder. Bovendien is hun licht 20% witter en verlicht het tegemoetkomende bestuurders niet. Integendeel, rijden met deze lampen vermoeit de ogen van de bestuurder niet en draagt bij aan een betere, veiligere rit, ook dankzij uitstekende zichtbaarheid van de berm en daarmee mogelijke voetgangers en fietsers. Om de overgangsweerstand te minimaliseren, kunnen ze pronken met vergulde contacten.
Kenmerken:
+220% meer licht
+150m langere lichtbundel
+20% witter licht
| Fabrikant: | Osram |
| EAN: | 4062172399579 |
| Vermogen: | 55 W |
| Spanning: | 12 V |
| Voet: | H7 (PX26d) |
| Kleurtemperatuur: | 3550 K |
| Levensduur (Tc): | 250 uur |
| Lengte: | 59 mm |
| Diameter: | 12 mm |
| Homologatie: | ja (ECE) |
| Merk: | Osram |
Prijs is voor 2 stuks (BOX).




