Verander uw rijervaring ten goede met de LED HB4. Deze moderne set biedt een lichtopbrengst van 4800 lumen, waarbij COB LED-technologie zorgt voor perfecte zichtbaarheid en duurzaamheid. Montage is even eenvoudig als het vervangen van halogeenlampen.
De LED-set is niet goedgekeurd voor gebruik in het wegverkeer, alleen bedoeld voor tuning- en sportdoeleinden.
Set bevat:
- 2x LED-lampvoet HB4
- 2x Passieve koeler
| LED HB4 CX SERIES | |
| Kleur | 6000K |
| Lichtopbrengst | 3000lm |
| Diodes | 4x7,5W COB |
| Energieverbruik | 30W |
| Radio | Verstoort geen radiosignaal |
| Spanning | 12V |
| Werk temperatuur [°C] | ~60 |
| Voet | HB4 / 9006 |










