Verander uw rijervaring ten goede met de LED H15. Deze moderne set biedt een lichtopbrengst van 7600 lumen, waarbij COB LED-technologie zorgt voor perfecte zichtbaarheid en duurzaamheid. Montage is even eenvoudig als het vervangen van halogeenlampen.
De LED-set is niet goedgekeurd voor gebruik in het wegverkeer, alleen bedoeld voor tuning- en sportdoeleinden.
Set bevat:
- 2x LED-lamp H15 voet met actieve koeler
H15 heeft 3 functies:
- grootlicht
- dagrijlicht
- parkeerlicht
| LED H15 36W 6000K |
|
| Kleur | 6000K |
| Lichtopbrengst | 3800lm |
| LED's | 2x18W COB |
| Energieverbruik | 36W |
| Radio | Verstoort geen radiosignaal |
| Spanning | 12V / 24V |
| Werk temperatuur [°C] | ~60 |
| Voet | H15 |







