Verander uw rijervaring ten goede met de LED H3. Deze moderne set biedt een lichtopbrengst van 6400 lumen, waarbij COB LED-technologie zorgt voor perfecte zichtbaarheid en duurzaamheid. Montage is even eenvoudig als het vervangen van halogeenlampen.
De LED-set is niet goedgekeurd voor gebruik in het wegverkeer, alleen bedoeld voor tuning- en sportdoeleinden.
Set bevat:
- 2x LED-lamp voet H3
- 2x Passieve koeler
| LED H3 SX SERIES | |
| Kleur | 6000K |
| Lichtopbrengst | 3200lm |
| Diodes | 12x3.3 HQ |
| Energieverbruik | 40W |
| Radio | Verstoort geen radiosignaal |
| Spanning | 12V |
| Werk temperatuur [°C] | ~60 |
| Voet | H3 |



