Osram analoge compressor TYREinflate 200
Met de TYREInflate200 kan een band binnen 4,5 minuten weer worden opgepompt vanaf een lege band.
Deze is uitgerust met een grote aan/uit-knop voor eenvoudige bediening. Het platte en stevige ontwerp van de TyreInflate200 houdt het apparaat stabiel tijdens gebruik.
Voeding wordt geleverd via een 3 m lange kabel, de TyreInflate200 wordt aangesloten op de 12 V-sigarettenaansteker in de auto en maakt het gemakkelijk om alle banden rond het voertuig te bereiken.
Toont drukwaarden in kPa, bar en PSI. Inclusief opbergruimte voor bandventieldopjes.
Bevat ook een 3-delige bandenadapter voor fietsbanden, motorbanden, ballen en andere opblaasbare voorwerpen.
De draagbare analoge autoluchtpomp is de ideale metgezel op de weg, bij pech of bandendrukverlies. Pompt een band volledig op in slechts 4,5 minuten (gebaseerd op het oppompen van een 13-inch band zonder lucht tot 2,41 bar).
| Onderdeelnummer | OTI200 |
|---|---|
| Fabrikant | OSRAM |
| EAN-nummers | 4052899620209 |
| Gewicht [kg] | 0,662 kg |
| Hoogte [mm] | 197 mm |
| Lengte [mm] | 177 mm |
| Aanwijzer | met analoge aanwijzer |
| Spanning (AC) [V] | 12 V V |
| Uitvoering bandenpomp | mobiel, met slangverbinding naar persluchtaansluiting |
| Breedte [mm] | 79 mm |
| Nauwkeurigheid aanwijzer [bar] | 0,1 bar |
| Werkdruk tot [bar] | 6,9 bar |
| Garantie | 24 maanden |







