Osram digitale compressor TYREinflate 1000
-
Digitale manometer met groot display (PSI, BAR, kPa)
-
>Blaast een 13'' band op in 2 minuten
-
3,5 m lange oprolbare voedingskabel met 12 V sigarettenaanstekerstekker
-
Opbergvak voor ventieldopjes
-
Autostop-functie bij bereiken van de gewenste druk, met geheugen van de laatst ingestelde drukwaarde
-
Uitgerust met LED-verlichtingsfunctie met helder wit licht
-
Extra lange 70 cm flexibele luchtslang met gemakkelijk toegankelijke opbergruimte speciaal ontworpen om knikken te voorkomen
-
Inclusief etui met latex handschoenen en reserveventieldopjes
| Onderdeelnummer | OTI1000 |
|---|---|
| Fabrikant | OSRAM |
| EAN-nummers | 4052899620223 |
| Gewicht [kg] | 1,626 kg |
| Hoogte [mm] | 219 mm |
| Lengte [mm] | 200 mm |
| Display | met digitale display |
| Spanning (AC) [V] | 12 V V |
| Uitvoering compressor | mobiel, met slangverbinding voor persluchtaansluiting |
| Breedte [mm] | 88 mm |
| Nauwkeurigheid display [bar] | 0,1 bar |
| Werkdruk tot [bar] | 5,5 bar |
| Garantie | 24 maanden |

















