Osram digitale compressor TYREinflate 450
Met de TyreInflate450 kan een band in 3 minuten worden opgepompt vanaf een lege band (13 mm band tot 2,41 bar).
Uitgerust met een automatische stopfunctie voor het instellen van de gewenste banddruk.
Bevat een digitale display met achtergrondverlichting en wit LED-licht voor optimale verlichting, zelfs in het donker.
Het platte en stevige ontwerp van de TyreInflate450 houdt het apparaat stabiel tijdens gebruik en de oprolmechaniek voorkomt rommelige kabels en helpt u sneller weer op weg te gaan.
Bevat ook een 3-delig bandenadapter voor fietsbanden, motorbanden, ballen en andere opblaasbare voorwerpen.
| Onderdeelnummer | OTI450 |
|---|---|
| Fabrikant | OSRAM |
| EAN-nummers | 4052899620216 |
| Gewicht [kg] | 0,684 kg |
| Hoogte [mm] | 219 mm |
| Lengte [mm] | 200 mm |
| Display | met digitale display |
| Spanning (AC) [V] | 12 V V |
| Uitvoering compressor | mobiel, met slangverbinding voor aansluiting op persluchtaansluiting |
| Breedte [mm] | 88 mm |
| Nauwkeurigheid display [bar] | 0,1 bar |
| Werkdruk tot [bar] | 6,9 bar |
| Garantie | 24 maanden |







