Osram H1 HL VINTAGE 64150DWVNT-2MB H1 2700K
Dankzij de geoptimaliseerde lichtverdeling zorgen de extra te monteren OSRAM LEDriving HL Vintage1) lampen voor tot +300% hogere helderheid2), optimale zichtbaarheid en minder verblinding.
De lampen garanderen perfect elektrisch gedrag, zelfs bij installatie op oude elektrische circuits.
Dankzij de nieuwste LED-technologie en een zeer compact ontwerp bieden deze lampen hoge compatibiliteit en eenvoudige installatie voor voertuigen met de bijbehorende typen halogeenlampen.
Bestuurders kunnen profiteren van de voordelen van LED-technologie zonder hoge temperaturen, zonder UV-straling, met lager energieverbruik en een langere levensduur van de koplampen zonder dat de esthetiek van een klassiek voertuig in gevaar komt.
Plug-and-play biedt bestuurders aanzienlijke voordelen:
- Zeer hoge helderheid met een temperatuur van 2.700 kelvin en tot 300% hogere lichtopbrengst
- Tot 5 keer langere levensduur in vergelijking met een halogeenlamp
- Stabiele lichtstroom, zelfs na langere bedrijfstijd dankzij perfecte koeling
- Verblindt niet, dankzij geoptimaliseerde lichtverdeling
- Levensduur meer dan 5000 uur
- Verbruik 13W
- Kleurtemperatuur: 2700 K (warm wit)
- Optimale lichtverdeling
- Voeding: 12V: Bestemd voor personenauto's
Specificaties:
| EAN: | 4062172384810 |
| Vermogen: | 13 W |
| Spanning: | 12 V |
| Voet: | H1 (P14,5s) |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K |
| Garantie: | 4 jaar |
| Homologatie: | NEE |
| Merk: | Osram |











