Osram 9145DWNBSM-2HB H10 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2 stuks
Inhoud verpakking: set bevat 2 stuks LED-lampen
Universele fitting – gebruikt in plaats van types: H10
LED-autolampen met een lichtkleur van 6000 Kelvin passen perfect bij LED-dagrijverlichting. LED-lampen zijn eenvoudig te installeren en geschikt voor de meeste koplampen.
OSRAM NIGHT BREAKER H10-LED - goedgekeurd en legaal voor gebruik
Plug-and-play biedt bestuurders belangrijke voordelen:
- Zeer hoge helderheid van witte kleur met een temperatuur van 6.000 kelvin en tot 330% hogere lichtopbrengst
- Tot 6 keer langere levensduur in vergelijking met een halogeenlamp
- Stabiele lichtstroom zelfs na langere bedrijfstijd dankzij perfecte koeling
- Verblindt niet, dankzij geoptimaliseerde lichtverdeling
- Stroomverbruik: 7 W
- Kleurtemperatuur: 6000 K (koel wit)
- Optimale lichtverdeling
- Voeding: 12V: Bestemd voor personenauto's
Goedkeuring voor gebruik op de weg is een belangrijke stap waar we jaren aan hebben gewerkt.
Dankzij onze "LED-lampen" kunnen bestuurders nu legaal, eenvoudig en goedkoop hun halogeenlampen vervangen door de nieuwste LED-technologie."
Specificaties:
| EAN: | 4062172410250 |
| Vermogen: | 7 W |
| Spanning: | 12 V |
| Fitting: | H10 |
| Kleurtemperatuur: | 6000 K |
| Garantie: | 5 jaar |
| Homologatie: | JA |
| Merk: | Osram |
















