Osram H11 SMART NIGHT BREAKER LED 64211DWNBSM-ECE-2HB 6000K 2 stuks
Inhoud verpakking: set bevat 2 stuks LED-lampen
Universele fitting – gebruikt in plaats van types: H11
LED-autolampen met een lichtkleur van 6000 Kelvin passen perfect bij LED-dagrijverlichting. LED-lampen zijn eenvoudig te installeren en geschikt voor de meeste koplampen.
OSRAM NIGHT BREAKER H11-LED - goedgekeurd en legaal voor gebruik
Plug-and-play biedt bestuurders belangrijke voordelen:
- Zeer hoge helderheid van witte kleur met een temperatuur van 6.000 kelvin en tot 330% hogere lichtopbrengst
- Tot 6 keer langere levensduur in vergelijking met een halogeenlamp
- Stabiele lichtstroom zelfs na langere bedrijfstijd dankzij perfecte koeling
- Verblindt niet, dankzij geoptimaliseerde lichtverdeling
- Stroomverbruik 14 W
- Kleurtemperatuur: 6000 K (koel wit)
- Optimale lichtverdeling
- Voeding: 12V: Bestemd voor personenauto's
Goedkeuring voor gebruik op de weg is een belangrijke stap waar we jaren aan hebben gewerkt.
Dankzij onze "LED-lampen" kunnen bestuurders nu legaal, eenvoudig en goedkoop hun halogeenlampen vervangen door de nieuwste LED-technologie."
Vervangende LED-bronnen H11-LED zijn goedgekeurd volgens norm ECE R37 voor alle 12 V voertuigen. Daarom is er geen compatibiliteitslijst nodig, geen verificatie van goedkeuringsnummers van koplampen of het plakken van stickers. Ze zijn goedgekeurd in alle landen die partij zijn bij de ECE, inclusief de Europese Unie en vele andere Europese landen.
Specificaties:
| EAN: | 4062172418331 |
| Vermogen: | 14 W |
| Spanning: | 12 V |
| Fitting: | H11 |
| Kleurtemperatuur: | 6000 K |
| Garantie: | 5 jaar |
| Homologatie: | JA |
| Merk: | Osram |












