Met een uitzonderlijke +400% toename van het lichtvermogen in vergelijking met standaard halogeenlampen Meer
OSRAM LEDriving HL LED INTENSE NEXT H7 +400% 64210DWINN-2HB – Krachtige LED-lampen van de nieuwe generatie
Het nieuwe model OSRAM LEDriving HL INTENSE NXT H7 is het vervolg op de succesvolle HL INTENSE-serie en biedt revolutionaire verbeteringen op het gebied van autoverlichting. Met een uitzonderlijke +400% toename van het lichtvermogen in vergelijking met standaard halogeenlampen krijgt u een beter zicht, snellere reacties en een hogere veiligheid tijdens het nachtrijden.
Dankzij de CANBUS-technologie geven de lampen geen defecte lampmelding in de meeste moderne voertuigen, waardoor het gebruik probleemloos en eenvoudig is.
Belangrijkste voordelen:
-
+400% meer licht in vergelijking met standaard halogeenlampen
-
Koele witte lichtkleur (6000 K) – vergelijkbaar met daglicht
-
CANBUS-compatibiliteit – zonder foutmeldingen in de meeste voertuigen
-
Geoptimaliseerde koeling – actieve ventilator + passieve koeler
-
Aanzienlijke energiebesparing en langere levensduur tot 5.000 uur
-
Directe vervanging bij garantie, zonder wachttijd tot 30 dagen
-
5 jaar garantie
-
Prijs is per paar (2 stuks)
Productparameters:
| Fabrikant | OSRAM |
|---|---|
| Gebruik | Nee (off-road – buiten de openbare weg) |
| Kleurtemperatuur | 6000 K |
| Technologie | LED |
| Nominale spanning | 12 V |
| Nominaal vermogen | 42 W |
| Voet | H7 (PX26d) |
| Lichtstroom | 4000 lm |
| Levensduur (TC) | 2500 uur |
| Garantie | 5 jaar |
| EAN | 4062172408172 |
| Verpakking | 2 stuks (paar) |













