NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 – Innovatieve oplossing voor de verlichting van uw voertuig
Vervang uw oude halogeenlampen door de nieuwe, voor de weg goedgekeurde NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 en ervaar moderne LED-technologie! Montage is snel en eenvoudig, omdat er geen extra adapters of afdekkappen nodig zijn. Dankzij het innovatieve ontwerp en de OSRAM-technologie is deze LED-lamp perfect aangepast aan standaard fittingen en biedt het een identieke 1:1 constructie.
Voordelen van NIGHT BREAKER® LED SPEED H7:
- Modern wit licht met een kleurtemperatuur tot 6000 Kelvin.
- Uitstekende lichtintensiteit voor beter zicht en veiligheid.
- Verminderde verblinding van andere weggebruikers, die de toegestane limieten tot 50% overschrijdt.
- Energie-efficiëntie – besparing tot 60% energie in vergelijking met halogeenlampen.
- Lange levensduur – dankzij robuust ontwerp tot zes keer langere levensduur
Met deze revolutionaire technologie kunt u niet alleen het niveau van grootlicht, maar ook van dimlicht verhogen en genieten van stabiele prestaties, zelfs bij een lage accuspanning.
Kies voor NIGHT BREAKER® LED Retrofit lampen van OSRAM en geniet van een combinatie van uitstekende lichtopbrengst, energie-efficiëntie en lange levensduur – alles met goedkeuring voor de weg. OSRAM biedt ook een speciale garantie op alle NIGHT BREAKER® LED producten.
Goedgekeurd voor gebruik op de weg. Dankzij onze LED-lampen kunnen bestuurders nu legaal, eenvoudig en betaalbaar hun halogeenlampen vervangen door de modernste LED-technologie.
Specificaties:
| EAN: | 4062172411264 |
| Vermogen: | 16 W |
| Spanning: | 12 V |
| Voet: | H7 (PX26d) |
| Kleurtemperatuur: | 6000 K |
| Garantie: | 5 jaar |
| Homologatie: | JA |
| Merk: | Osram |












