Osram xenonontladingslamp D3S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% 66340XN2
De nieuwe generatie heeft de sterkste verlichting onder de xenonlichtbronnen. Dankzij de nieuwste technologie van OSRAM krijgt u een preciezere kijk op de verlichte weg voor het voertuig. Ze zijn tot 220% helderder dan standaard xenonontladingslampen. Dankzij nieuwe technologische oplossingen heeft OSRAM niet alleen de verlichtingswaarden verhoogd, maar ook de lichtkleur naar de grens van 4500 K gebracht.
- chromatische temperatuur 4500 K
- tot 220% meer helderheid
- tot 250m langere lichtbundel
- tot 20% witter licht
- gehomologeerd voor gebruik in het wegverkeer
- de sterkste xenonontladingslampen ter wereld
- lange levensduur
Parameters:
| EAN: | 4062172398671 |
| Vermogen: | 35 W |
| Voet: | D3S (PK32d-5) |
| Chromatische temperatuur: | 4500 K |
| Garantie: | 3 jaar |
| Lengte: | 80 mm |
| Diameter: | 9 mm |
| Homologatie: | ja (ECE) |
| Merk: | Osram |
Prijs is voor 1 stuk.














