Draagbare luchtcompressor met nauwkeurig digitaal display maakt uw leven gemakkelijker. Meer dan alleen een bandenpomp, maar ook een 8800 mAh batterij voor het opladen van apparaten, een lamp en een Jumpstarter. Meer
Draagbare luchtcompressor met nauwkeurig digitaal display maakt uw leven gemakkelijker. Meer dan alleen een bandenpomp, maar ook een 8800 mAh batterij voor het opladen van apparaten, een lamp en een Jumpstarter.
De batterij-aangedreven luchtpomp is uitgerust met een digitaal LCD-display dat de gemeten druk en de vooraf ingestelde druk duidelijk kan weergeven. De real-time druk verandert tijdens het oppompen, zodat u de bandenspanning op elk moment kunt volgen.
De elektrische bandenpomp heeft 4 selecteerbare eenheden, waaronder PSI, BAR, KPA, Kg/cm², met 5 verschillende scenario-modussen die een krachtigere en intelligentere oppompcapaciteit bieden, geschikt voor auto's, fietsen, motorfietsen, ballen en dergelijke.
De luchtpomp combineert praktijk en esthetiek, met een ontwerp van een nood-LED-zaklamp, maakt opslag van de slang mogelijk, bevat een draagtas en een set mondstukken.
De maximale drukwaarde is 8,3 Bar.
WERKWIJZEN:
- Auto-modus — standaarddruk 2,5 Bar — instelbereik 0,3 - 6,0 Bar
- Motorfiets-modus — standaarddruk 2,4 Bar — instelbereik 1,8 – 3,0 Bar
- Fiets-modus — standaarddruk 2,1 Bar — instelbereik 0,3 – 9,99 Bar
- Bal-modus — standaarddruk 0,6 Bar — instelbereik 0,27 – 1,09 Bar
Tips: 1Bar=14,5PSI=100kPa=1,02kg/cm²






SPECIFICATIES
| Batterijcapaciteit | 8800mAh |
| Afmetingen | 13 × 15 × 3,8 cm |
| USB Type-C Ingang | 5V/2A |
| USB Type-C Uitgang | 5V/2.1A |
| Gewicht | 0.66kg |
| Lengte luchtslang | 50cm |
| Maximale druk | 8.3Bar/120Psi |
| Oppompvermogen | 0~2.5Bar/36Psi≤6minutes @ 195/60/R15 tire |
| Drukafwijkingen |
±0.1Bar/±2Psi(Oppompen) ±0.01Bar/±1Psi(Display) |










