Het veiligst is om op jezelf te vertrouwen en op de OSRAM BATTERYstart startaccu, die je snel weer op weg helpt.
Dankzij hun compacte ontwerp passen alle drie de startaccu's gemakkelijk in het dashboardkastje en zijn ze klaar voor gebruik.
Ze hebben kleine afmetingen en een laag gewicht, zijn uitgerust met een USB-aansluiting en werken als een PowerBank.
Ze laden mobiele telefoons, camera's, tablets enz. op en zijn uitgerust met een LED-lampje dat het aansluiten op de accu 's nachts of in donkere garages vergemakkelijkt.
Geïntegreerde beveiligingsmechanismen voorkomen schade en zorgen voor uw veiligheid (bescherming tegen omgekeerde polariteit, oververhitting of kortsluiting).
BATTERYstart zijn startaccu's voor direct starten, geschikt voor benzinemotoren of dieselmotoren.
- 6.000 mAh accu - voor kleine en middelgrote voertuigen en bestelwagens
- met een benzinemotorinhoud tot 3 l
- met powerbankfunctie, LED-lampje en USB-aansluiting
- voor het opladen van verschillende apparaten
- laadtijd 2 uur
- Powerbankfunctie met snel opladen, USB-aansluiting
- Snelle laadtijd van 2 uur - inclusief micro USB-laadkabel
- Geschikt voor kleine en middelgrote auto's en bestelwagens benzinemotoren tot 3,0 L dieselmotoren tot 2,0 L
- Slimme klemmen voor veilige aansluiting van de startaccu
- Bescherming tegen omgekeerde polariteit, kortsluiting en overbelasting
- Uitgerust met LED-lampje
| Catalogusnummer | OBSL200 |
|---|---|
| Onderdeelnummer | OBSL200 |
| Fabrikant | OSRAM |
| EAN-nummers | 4052899620476 |
| Bedrijfstemperatuur vanaf [°C] | -20 °C |
| Bedrijfstemperatuur tot [°C] | 40 °C |
| Netspanning (AC) [V] | 12 V V |
| Startstroom (12V) [A] | 150 A |
| Accucapaciteit (volledig opgeladen) [Ah] | 6 Ah |
| Laadtijd [uur] | 2 uur. |
| Indicator | met verlichting |
| Piekstroom (12V) [A] | 300 A |
| Kortsluitbeveiliging | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| Beveiliging tegen omgekeerde polariteit | ja |

















